Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Kayıt Yap | Giriş Yaprss 

 

Ankara Şan Temizlik
Firmaya e-mail göndermek için yandaki formu kullanabilirsiniz. Gönderilen e-mailler direkt firmaya ulaşır.
 • Yetkili: hasan bey
 • Telefon: 03123620221
 • Fax: 03123620221
 • Adres: dirim sok 24 d cebeci ankara
 • Şehir: Ankara
 • Web Sitesi: http://www.ankaratemizlik.info
 • Hizmetler: Hizmetlerimiz Ankara Şan Temizlik Hizmetleri * Ankara Temizlik * Ankara Temizlik Şirketleri * Temizlik Ankara * Ankara Temizlik Şirketi * Temizlik Şirketleri Ankara * Ankara Temizlik Firmaları * Temizlik * Ankara Ev Temizliği * İnşaat Temizliği * Ankara Temizlik Firması * Temizlik *Temizlik Şirketleri *Temizlik Firmaları * Temizlik Firması * Temizliği * Temizleme Koltuk yıkama * Okul * Ofis * Otel* Banka * İş Yeri *Tadilat Temizliği * İnşaat Temizliği * Ankara Temizlik Şirket Fiyatları * Ankaradaki Temizlik fiyatları * Ankara Bina * Site * Villa Temizlik Firmaları * Ankara
 • Listelenen: 06 Mayıs 2011 10:43
 • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi
Ankara Şan Temizlik

Tanıtım:

2003 Yılı ve Daha Öncesi 7 Yıllık Tecrübe İle Temizlik Elemanı Olarak Ankara Temizlik Sektöründe Çok Saygın Temizlik Şirketlerinde Çalıştım Daha Sonra Yeterli Tücrebe Sahibi Olduğuma ve Bir Temizlik Şirketi İşletebileğime İnandım ve Böylece 2003 Yılında Doğukan Temizlik Hizmetleri Adı Altında İlk Temizlik Şirketimi Kurdum.
Çok Çalışma İş Azmi ve Saygı Değer Müşterilerimizin Büyük Destekleri ile O Günden Bu Zamana Kadar Doğukan Temizlik Hizmetleri Olarak 5000 İN Üzerinde Müşterilerimizin Hizmetinde Bulunduk.
Şimdi İse Yıl 2010 Siz Sayın Müşterilerimize Hizmet Arzusu İle Sürekli Gelişen Vizyonumuz Kalite , Teknoloji ve Tecrübemiz İle ANKARA ŞAN TEMİZLİK HİZMETLERİ OLARAK* TA Dahada Hizmet Ağımızı Genişletip Emin Adımlarla İlerleyerek Siz Sayın Müşterilerimize İçimizdeki Hizmet Aşkı ile Siz Sayın MÜŞTERİLERİMİZE Hizmet Vermeye Devam Edeceğiz.
SAYIN MÜŞTERİLERİMİZ BU YÖNDE DESTEKLERİNİZE HER ZAMAN İHTİYACIMIZ VARDIR. BENİM ŞAHŞİ DÜŞÜNCEM İŞ YERİ SAHİBİ OLARAK
SİZ SAYIN MÜŞTERİLERİMİZ HİZMETİN EN İYİSİNE LAYIKTIR.

ANKARA DOĞUKAN TEMİZLİK HİZMETLERİ
ANKARA ŞAN TEMİZLİK HİZMETLERİ
OLARAK İŞ YERİ PRENSİBİMİZ
(HER ZAMAN MEMNUN KALMIŞ MÜŞTERİDİR)

SAYGILARIMLA

İlan Takip Numarası: 8574dc3b3cc25fd4

Sponsor Linkleri

Bir Yanıt yazıldı: “Ankara Şan Temizlik”

 1. http://www.celikkasa.com.tr para kasaları,
  1990 yılında çelik para kasası imalatına başlamış olup
  2000 yılına kadar yalnızca piyasada tanınan büyük markalara fason çelik kasa yapmıştır. 2002 yılında yeni yapılanmayla atölyesini Gebze‘ye taşıyarak siz değerli müşterilerimize aracısız hitap etmektedir. Kıymetlerinizi kendimiz için kıymetli bildik.
  Gerek kullanım malzeme gerekse estetik görünümü ile kullanılanlarca başkalarına tavsiye edilmektedir. Titiz işçilik ve kaliteli malzeme kullanımının getirdiği sağlamlığı ile son derece dayanıklıdır. Kasalarımızın güvenlik sistemi kolay kullanım özellikleri
  göz önüne alınarak, çift kilit sistemi, kademeli kilit özel formül modelleri ile çok ileri düzeye getirilmiştir. Büro ve evlerimizdeki kullanım amacına uygun,
  çeşitli ebat ve modellerde kasalar üretilmektedir. Duvara gömme kasalar dış cepheye uygun olup, gizlilik özelliğine sahiptir. Ayrıca arzu edildiğinde şifre de takılır.
  Hizmet anlayışı doğrultusunda ürün
  çeşitliliği yanı sıra fonksiyonellik estetik ve gelişen güvenlik sistemleri teknolojisini müşterisine en iyi şekilde sunmaktadır.
  Bu hizmetin verdiği güven ile kısa sürede
  sektörünün öncü kuruluşları arasında yerini aldı.
  Çelik para kasaları, müşterisine sunduğu üstün kalite
  ve teknik servis hizmetleri ile kısa sürede hızla yükselen bir marka olmuştur.
  Çelik para kasaları, imalat kalitesi ve seçkin referans kitlesi ile
  yurtiçinde tanınan ürünlerine yüksek talepler vardır.
  Seçkin müşteri ağı ile tüm dünyaya hizmet sunmak amacıyla kalitede ödün vermeme ilkesiyle güvenlik ve güvenlik sistemleri teknolojisinin getirdiği hizmetleri sunmaya devam edecektir.

Bir yorum yazın

Reklam Alanı

İlan sahibine mesaj gönderebilmek için aşağıdaki formu doldurun.

İlan sahibi ile ilgili bilgiler

tarafından listelenen diğer ürünler dogukantemizlik

Bu kullanıcı tarafından verilen bütün ilanları listele dogukantemizlik »